בין סוגי הגיטרות השונות ניתן למצוא גם את הגיטרה האקוסטית. מה שמבדיל את הגיטרה האקוסטית מכלל סוגי כלי המיתר השונים הקיימים הינם מיתרי המתכת בשונה ממיתרי ניילון או מעיים ותיבת התהודה הרחבה אשר מפיקים את הצליל המזוהה של הגיטרה האקוסטית. לרוב הז'אנרים בהם נמצא את הגיטרה האקוסטית אשר לוקחת מקום הינם ז'אנרים, כגון: הבלוז, קאנטרי, רוק ועוד. הגיטרה האקוסטית והמאפיינים שלה, נותנים את האופציה להפיק ולמתוח את הגבולות המוזיקליים השונים ועל ידי כך, להפיק צלילים מלאים יותר בעלי נשמה רחבה יותר במוסיקה ובז'אנרים השונים.

היום במאה ה- 21, כמו שלל הטכנולוגיות המתפתחות כך גם הטכנולוגיות הקשורות לגיטרה האקוסטית וכשם שניתן לחבר את הגיטרה החשמלית למגבר ולהפיק צלילים מיוחדים יותר בעלי נשמה יותר גדולה ועומק כך, גם ניתן לחבר את הגיטרה האקוסטית אל מגבר מיוחד ולהפיק את הצלילים המיוחדים שלה בעוצמות מגוונות. כאשר הגיטרה האקוסטית איננה מחוברת למגבר היא עדיין תפיק את הצליל המיוחד שלה אך, האפקט שהמגבר ייצר יהיה הרבה יותר נרחב בעת הנגינה והפריטה על גבי הגיטרה. אחד מהגורמים החשובים בגיטרה, הינה תיבת התהודה שלה כמו גם החזית שלה אשר דרכה בעת פריטה על גבי המיתרים נוצר הצליל האקוסטי. ככל שלוח התהודה יהיה דק וקל יותר כך, גם הפקת הצלילים דרכו תהיה מיוחדת ואיכותית יותר.

בכדי לרכוש גיטרה אקוסטית מקצועית ואיכותית בעלת המאפיינים הנדרשים לכך, יש לעשות תחקיר לגבי סוגים שונים של גיטרות וחברות שונות אשר מייצרות אותן. כך, שכאשר תרכשו גיטרה אקוסטית היא תעמוד בסטנדרטים שהינכם מצפים מהצליל שיופק ממנה. אצלנו בחברה תקבלו את השירות בעל הידע המקצועי ביותר וההבנה הנרחבת הקשורה בשלל סוגי הגיטרות האקוסטיות אשר קיימות בשוק כמו גם את השירות האמין עם אחריות מלאה על כל רכישה.