מוזיקה הינה אמנות לכל דבר אשר המקורות שלה נראו עוד מתקופת האבן. המוזיקה הינה חלק בלתי נפרד בכל מיני תרבויות שונות.. אריק איינשטיין, גידי גוב, חווה אלברשטיין. מכירים את השמות האלה? יופי, כי אנשים אלו הם הבסיס למוזיקה הישראלית ולשירים הישראליים אשר יסדו אותנו כעם וכמדינה. השירים הכי טובים הם אלו ששמענו עוד מילדותנו, בגן, בבית הספר בבית כשההורים שרו ביחד עם הרדיו. השירים הטובים הם אלו שחרוטים לנו בראש ובלב ומחזירים אותנו לתקופה אשר בו שמענו אותם לראשונה והתאהבנו בהם.

מאז אותה תקופה ועד היום, המוזיקה אכן השתנתה מקצה לקצה וניתן להבחין בכל מיני שינויים, כגון: איכות ההקלטה, השימוש במילים של פעם לעומת מילים עכשוויות יותר, כיום ישנם שירים מאוד קצביים לעומת שירים בלחן מתון יותר כמו של פעם. לאיזו תקופה שלא נחזור, ולאיזה זמר שלא נאזין, אין ספק שמוזיקה היא אחת מההנאות של החיים, בעיקר כזו שמעלה בנו תחושות של העבר.

כיום ישנם זמרים עבריים מוצלחים רבים שכותבים שירים שרובנו מכירים, ומזמזמים אותם ברכב, עם חברים או סתם לעצמנו עם האזניות. ישנם שירים קצביים יותר, וקצביים פחות, ישנם כאלו רומנטיים וכאלו שמדברים בעיקר על ה"אני". זמרים כמו צביקה פיק השתנו לזמרים כמו מושיק עפיה ואייל גולן, אשר לכל זמר יש את הנושאים שעליו הוא אוהב לשיר, את טון הקול הייחודי לו ואל נשכח גם את ההופעות שהאמנים מעלים שאנחנו כל כך אוהבים להיות חלק מזה. הופעה טובה של זמר אהוב בהחלט יכולה להוות עבורנו כמה שעות של נחת, התרגשות והמון הערצה. אצלנו תוכלו למצוא את סיפור ההיסטוריה של השירים העבריים ומידע על כל זמר שתרצו.