ישנן סוגים שונים של גיטרות ביניהן אחד הסוגים הינה- הגיטרה החשמלית. הגיטרה, הינה אחד מכלי המיתר. פעולת הפקת הצליל של הגיטרה החשמלית נעשה על ידי פיקאפים מגנטיים אותם פיקאפים, בעצם מבצעים סוג של המרה של הצליל על ידי, התנודות שנוצרות בעת הזזת המיתרים אשר עשויים ממתכת ומפיקים סוג של זרם חשמלי המייצר את הצליל המזוהה עם הגיטרה החשמלית. הסגנונות השונים אשר לרוב הגיטרה החשמלית לוקחת בהן חלק נרחב מהפקת המוסיקה והצלילים המאפיינים אותה הינם- הרוק, מוסיקת הבלוז, מוסיקת מטאל ועוד.

הנגינה על גבי הגיטרה החשמלית, הינה שונה במאפייניה מנגינה על גיטרה קלאסית או אקוסטית. מכיוון, שבגיטרה החשמלית ניתן לשלוט על כל צליל וצליל שמופק ממנה. כמו כן, את הנגינה על הגיטרה החשמלית לא ניתן לבצע באמצעות האצבעות עצמן אלא, צריך להשתמש במפרט שיוציא את הצלילים מתוך הפריטה על גבי הגיטרה. הגיטרה החשמלית מייצרת שרשרת של אפקטים מיוחדים אשר מפיקים את הצלילים המיוחדים שלה. כמו כן, לגיטרה החשמלית תמיד יהיה מצרך נוסף לשימוש בה והינו המגבר. על ידי המגבר, יהיה אפשר לכוון את טון וגובה הצלילים המופקים בעת השימוש. ללא המגבר, לא יהיה אפשר להוציא את מיטב הצלילים מן הגיטרה החשמלית והם ישמעו עמומים ושקטים. לכן, חלק בלתי נפרד מן הגיטרה הזו הינו המגבר.

ישנה חשיבות לבחירת סוג הגיטרה כמו גם, המגבר אשר מתחבר אליה על מנת, להפיק את הצלילים האיכותיים ברמה הגבוהה ביותר אשר ניתן להפיק מתוך הגיטרה החשמלית. לכן, בעת הגיעכם לרכישה של גיטרה מסוג זה ישנה חשיבות להתייעץ עם הצוות המקצועי אשר, מבין בתחום הגיטרות לגבי מהי הגיטרה החשמלית האיכותית והמקצועית ביותר. כל זאת ועוד תוכלו לקבל אצלנו בשירות המקצועי ביותר.