גיטרה היא כלי נגינה, וליתר דיוק היא כלי מיתר אשר דרך הניגון שלה הוא בעזרת מפרט או פשוט בעזרת האצבעות. הפשטות של הגיטרה היא שהיא כלי קל לנשיאה, נח להחזקה ושימוש, ויש לה מפרט רחב של צלילים, תווים ויחסית קל ללמוד כיצד לנגן עליו. מבנה הגיטרה בנוי ממספר חלקים, כגון: ראש צוואר, גשר עליון, מפתחות כיוון, שריגים, מוט כיוון, צוואר, עקב גיטרה, גוף הגיטרה וכפתורי ווליום וטון. כל החלקים האלו יוצרים ביחד כלי נגינה מרהיב ביופיו הדומה לצורת גוף האישה.

כיום יש סוגים רבים של כלי נגינה, אשר לכל כלי יש את הייחודיות שלו. לכל אמן ולכל אחד יש את הכלי האהוב עליו, כזה שהוא נהנה לשמוע אותו, ולא סתם הרבה אנשים בחרו בגיטרה ככלי האהוב עליהם לניגון. גיטרה הפכה כיום לאביזר המקרב בין אנשים. כולנו הינו עדים למפגש חברים או משפחה בהם אחד הוציא גיטרה והתחיל לנגן ומיד כולם התקבצו סביבו ושרו ביחד, זהו כלי נפלא שככל הנראה יש לו אפילו יכולות לאחד אנשים מבחינה חברתית.

ישנן כיום כמה וכמה סוגים של גיטרה, שלכל גיטרה ישנה מטרה משלה ומעניקה סגנון אחר של סאונד. הגיטרה הנפוצה ביותר היא כזו בעלת שישה מיתרים ועליה המון אנשים מתחילים ללמוד כיצד לנגן. יש כאלו המעדיפים לקחת שיעורים אצל מורה ויש כאלו שמתחילים ללמדו בעצמם, או לבד על ידי ניסוי ותהייה או בעזרת האינטרנט אשר שם תוכלו למצוא קטעי וידאו רבים העוזרים בנושא זה. כיום ישנן סוגי גיטרות רבות, כגון: גיטרה קלאסית, גיטרה חשמלית, גיטרת בס, גיטרת נבל, גיטרת טנור ועוד. על כל אחד לבחור את מה שאהוב עליו וללמוד אותו. אנחנו נשמח לעזור לך לבחור את הכלי המושלם עבורך.