משפחת כלי הנשיפה, הינה משפחה גדולה ונרחבת אשר כוללת בתוכה מגוון נרחב של כלים מיוחדים אשר מפיקים צלילים המזוהים עם משפחת כלי הנשיפה. כלי הנשיפה נקראים בשם זה מכיוון, שהשימוש בהם והפקת הצלילי המיוחד שלהם מתבצע על ידי כך, שהאדם נושף לתוכם ובכך מופק הצליל שלהם. התהליך שקורה בעת הנשיפה הינו ייצור של משב רוח שיוצר סוג של רטט ועל ידי כך מופק הצליל המיוחד של אותו הכלי. כלי הנשיפה הקיימים בשוק זה הינם כלים, כגון: החלילית, חליל צד, חצוצרה, קרן יער, קלרינט,, אבוב, סקסופון, טובה, טרומבון ועוד מגוון נרחב של כלים העשויים ממתכת או מעץ ומשמשים ככלי נשיפה.

ישנם שני סוגים של כלי נשיפה, חלקם עשויים מעץ וחלקם ממתכת. ניתן לזהות את סוג חומר כלי הנשיפה על ידי הצליל שמופק ממנו בעת הנשיפה של הנגן אל תוך הכלי. כאשר הנגן ינשוף בכלי נשיפה העשוי ממתכת, לרוב הצליל שיופק ממנו יהיה על ידי כך שהינו גורם לרעד בשפתיים של הנגן ואילו כלי נשיפה אשר עשויים מעץ ישנן שתי דרכים שונות אשר בהן מופק הצליל האחת, בנשיפה של הנגן תיגרם רעידה לעלה העשוי מעץ הבמבוק ולרוב נמצא אותו בשני כלי נשיפה, כגון: האבוב או הקלרינט והשנייה, נשיפה היוצרת סוג של מערבולת באוויר הקיים בעת הנשיפה בתוך כלי הנגינה וזאת לרוב נמצא בכלי נגינה, כגון: החלילית, חליל ועוד.

אצלנו בחנות, תוכלו למצוא מגוון נרחב של כלי נשיפה מכלל הסוגים והגדלים ולבחור את הכלי שהינכם מתמחים בו או מעוניינים להתחיל ללמוד לנגן בו. הכלי נשיפה אצלנו הינם מהאיכותיים ביותר שקיימים בשוק כמו גם, השירות שניתן על ידי הצוות שלנו הינו המקצועי והאיכותי ביותר.